Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Kategorie

Na blogu

Koszulki Polo Czy Klasyczne T-Shirty Dla Pracowników?
   2023-03-15, 09:28
Koszulki Polo Czy Klasyczne T-Shirty Dla Pracowników?

Koszulki polo, klasyczne T-shirty - co wybrać dla pracowników?

Odzież firmowa od lat zdobywa popularność jako skuteczne narzędzie promocji biznesu. Umożliwia między innymi budowanie unikatowej więzi między pracownikami, a także dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Wśród różnorakich elementów garderoby, największą popularność zdobywają koszulki - zarówno polo, jak i klasyczne t-shirty. Co więc wybrać dla pracowników? Zapraszamy do przeczytania poradnika!

Dlaczego warto zainwestować w odzież firmową?

Odzież firmowa to bez wątpienia opłacalna inwestycja dla biznesu. Polary, bluzy, koszulki, czapki czy inne części elementy z logo firmy umożliwiają skuteczne budowanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów. Co więcej, noszone poza miejscem pracy, zwiększają szansę dotarcia do większej grupy odbiorców.

Firmowe ubrania pomagają także kształtować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Jednocześnie ułatwiają identyfikację pracowników oraz zapewniają o najwyższej jakości świadczonych usług. Odzież firmowa to świetny prezent nie tylko dla pracowników, ale również klientów. Warto ją wręczać podczas ważnych wydarzeń bądź jako gratis do zamówienia - przekłada się to na zwiększenie zysków.

koszulki polo

W jaki sposób odzież firmowa wpływa na rozpoznawalność organizacji?

Odzież firmowa to tani i skuteczny sposób na reklamę. Pracownicy ubrani w jednakowe stroje z nadrukowanym logo firmy zdecydowanie zwiększają rozpoznawalność marki. Dzięki temu jest ona znana i kojarzona przez szerokie grono klientów. Ponadto zespół, który nosi firmowe ubrania, łatwiej wzbudza zaufanie innych.

Zatrudnieni mający na sobie takie samo ubranie są łatwiejsi do zidentyfikowania - zwłaszcza w wielkopowierzchniowych sklepach. Charakterystyczny kolor koszulki, bluzy czy innej części garderoby umożliwia szybkie rozpoznanie pracowników w tłumie. Co więcej, klienci są w stanie powiązać wygląd odzieży firmowej z konkretną marką, produktem bądź usługą, ponieważ ten zapada im w pamięć.

Koszulki polo a klasyczne t-shirty - czym się różnią?

Odzież robocza z logo to doskonały wybór zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Jeśli chodzi o koszulki, to do wyboru mamy dwie główne kategorie: polo bądź klasyczne t-shirty.

Koszulki polo wyróżniają się prostotą i elegancją. Posiadają krótki rękaw, delikatny kołnierzyk oraz trzy guziki pod szyją. W sprzedaży dostępne są zarówno koszulki polo dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Świetnie pasują do jeansów, spodenek oraz spódnic. Mogą być gładkie bądź z nadrukiem. Koszulki firmowe polo to doskonały wybór dla przedsiębiorstw, którym zależy na estetycznym, a zarazem wygodnym stroju.

T-shirty to innymi słowy bawełniane koszulki, przeznaczone do codziennego użytku. W odróżnieniu od polówek nie posiadają kołnierzyka ani guzików pod szyją. Najczęściej wykonywane są z bawełny bądź poliestru. T-shirty zapewniają swobodę i komfort. W żaden sposób nie krępują ruchów, dzięki czemu bez większych trudności możemy wykonywać wszelkie czynności związane z pracą. Ich dodatkowym atutem jest niska cena. T-shirty firmowe są świetną formą reklamy. Rewelacyjnie nadają się na upominek dla klientów, dzięki czemu nasza firma pozostanie rozpoznawalna.

Koszulki firmowe - w jakiej branży sprawdzą się najlepiej?

Koszulki polo dla pracowników gastronomii

Koszulki polo https://logomix.com.pl/29-koszulki-polo królują przede wszystkim w branży gastronomicznej. Nie dość, że są komfortowe i wygodne w noszeniu, to jeszcze świetnie się prezentują. Polówki będą odpowiednie nie tylko dla kelnerów, ale również kucharzy oraz pomocników kuchni. Mają wysoką gramaturę, przez co są zdecydowanie bardziej odporne na plamy i uszkodzenia niż klasyczne t-shirty. Koszulki polo występują w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu przedsiębiorcy bez większego wysiłku będą w stanie dopasować konkretny model do charakteru firmy.

Polówki dla konsultantów i sprzedawców

Firmowe koszulki polo są strzałem w dziesiątkę dla konsultantów oraz sprzedawców (w sklepach spożywczych, odzieżowych, meblarskich, drogeriach itd.). Zazwyczaj na takich stanowiskach wymagany jest gustowny ubiór. Koszulka polo z delikatnym kołnierzykiem stanowi doskonałą alternatywę dla koszuli, a przy tym nie krępuje ruchów. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku sprzedawców, którzy pracują w biegu. W tym przypadku przedsiębiorcy również mają dowolność, jeśli chodzi o wybór koloru czy wzoru na koszulkach.

T-shirt dla pracowników zakładów produkcyjnych

Gładkie t-shirty mogą okazać się dobrym rozwiązaniem dla pracowników zakładów produkcyjnych oraz hal magazynowych. Na takim stanowisku pracy pożądana jest przede wszystkim wygoda. Z kolei elegancki wygląd schodzi na nieco dalszy plan. T-shirt z nadrukiem wykonany z wysokiej jakości materiałów stanowi doskonałą reklamę firmy. Klasyczne koszulki t-shirt https://logomix.com.pl/28-koszulki-t-shirt będą też odpowiednie dla pracowników fizycznych, zwłaszcza w ciepłych miesiącach.

Podsumowanie

Jednolite stroje firmowe to niemal podstawa w każdym zakładzie pracy. Ich zastosowanie sprzyja budowaniu świadomości marki w umysłach konsumentów. Noszenie odzieży firmowej pozwala dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i tym samym pozyskać nowych klientów. Od lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się koszulki robocze - polo lub klasyczne t-shirty. Te pierwsze są nieco bardziej eleganckie, dzięki czemu nadają się do zakładów, gdzie obowiązuje casualowy ubiór. Natomiast tradycyjne koszulki bez kołnierzyka to świetny wybór dla zakładów produkcyjnych i hal magazynowych.

Udostępnij: