Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Odzież ostrzegawcza

Odblaskowa odzież robocza dedykowana jest w głównej mierze osobom wykonującym prace na zewnątrz i doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu obowiązków podczas ograniczonej widoczności przez m.in. pracowników drogowych czy kierowców samochodów ciężarowych. Odblaskowe elementy zapewniają bezpieczeństwo osób pracujących w terenie, ułatwiając ich widoczność w pobliżu dróg miejskich, ale też w pobliżu autostrad czy na drogach prywatnych przez innych użytkowników dróg, kierowców czy pieszych. Najwyższej jakości ubrania robocze dostępne w naszym sklepie to m.in.:

  • kamizelka odblaskowa,
  • bluza polarowa,
  • koszulka.
Czytaj więcej

Fluorescencyjne barwy oraz elementy odblaskowe o intensywnej widzialności zapewniają najwyższy poziom ochrony w miejscu pracy.

Kamizelki, polary i koszulki odblaskowe - ostrzegawcze

Odzież ostrzegawcza jest konieczna w warunkach, kiedy potrzebne jest wizualne sygnalizowanie obecności. Można jej używać w wielu sektorach, takich jak na przykład branża drogowa. Zmniejsza ryzyko nieszczęśliwych wypadków, a równocześnie z Twoim logo, jest dobrą reklamą.

Bluza polarowa doskonale sprawdzi się podczas chłodniejszych dni, zapewniając komfort termiczny użytkownika. Kieszenie boczne z pewnością pomieszczą niezbędne drobiazgi, jak telefon, klucze czy chusteczki. Zarówno kieszenie, jak i cały polar zapinany są na suwak. Mankiety wykończone gumką na rękawach sprawiają, że nie będą one przeszkadzać podczas pracy, a możliwość regulacji doły bluzy za pomocą ściągaczy zapewnia wygodę i dostosowanie polaru do własnych preferencji. Z kolei koszulki w kolorze fluorescencyjnym z odblaskami idealnie nadadzą się w cieplejsze dni, odznaczając pracowników w miejscu pracy.

Kamizelka odblaskowa dostępna w naszej ofercie przyda się każdemu - nie tylko pracownikom drogowym, ale też rowerzystom czy kierowcom samochodów w razie zatrzymania się i opuszczania pojazdu na drodze po zmroku.

Najwyższy poziom ochrony w odzieży ostrzegawczej od Logomix

Każdy z naszych produktów z odzieży ostrzegawczej spełnia normę EN ISO 13688 2013 - odzież ochronna. Ponadto ubrania są certyfikowane zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 20471 2013, tj. wysokiej jakości odzież ostrzegawcza przeznaczona do profesjonalnego użytku. Mogą więc być Państwo pewni, że odzież z naszego sklepu jest zgodna z obowiązującymi normami, a dzięki najwyższej jakości materiałów wykorzystanych przy produkcji, odzież może być z powodzeniem stosowana przez użytkownika przez długi czas, zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

Na naszych produktach, takich jak: bluzy polarowe, koszulki t-shirt, kurtki, spodnie robocze czy innych ubraniach świetnie sprawdzą się nadruki np. z logo firmy. Jest to sposób na wyróżnienie swoich pracowników na rynku, ale i reklama własnej firmy w przestrzeni publicznej.

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji oraz zapoznania się z pełnym asortymentem produktów dostępnych w naszym sklepie Logomix!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
(5/5), głosów: 2
Ocena strony