Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Polar Męski z Nadrukiem

Męskie polary

W ofercie naszego sklepu znajdziesz męskie polary skierowane do klientów indywidualnych oraz firmowych, zainteresowanych kupnem odzieży z własnym logiem. Wszystkie dostępne u nas modele dostępne są w wielu kolorach, gwarantuje to dobór polaru to charakteru twojej firmy. Uniwersalne zastosowanie sprawia, iż mogą być noszone przez pracowników różnych branż: sprzedaż detaliczna, obsługa klienta, logistyka i magazynowanie, budownictwo czy edukacja.


Ciepłe polary z haftem to idealne rozwiązanie na zimniejsze pory roku w naszym kraju, zapewniając komfort pracy swoim pracownikom, dbasz jednocześnie o darmową reklamę i rozpoznawalność swojej marki. Jest to świetna reklama dla Twojego biura lub sklepu.


Odzież ta jest również pożadana przez pracowników, którzy swoja pracę wykonują na zewnątrz lub zimnych halach magazynowych. Nasze polary mają wiele zalet, są przyjemne w dotyku, nie mechacą się, nie krępują ruchów podczas pracy, a co najważniejsze nasze polary firmowe zapewniają pracownikom ciepło podczas pracy.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
(3.8/5), głosów: 4
Ocena strony