Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/628-400Pińczów, Polska
+48 888 559 166 ,,biuro@logomix.com.pl

Czapki firmowe z własnym nadrukiem

Doskonałym gadżetem reklamowym dla Twojej firmy są czapki z nadrukiem lub haftem komputerowym. Proponujemy doskonałe pod haft oraz grawerowanie laserowe czapki polarowe. Na cieplejsze dni daszki z bawełny oraz czapki firmowe baseballowe. W ofercie mamy także kapelusiki z paskami pochłaniającymi pot. Identyfikacja pracowników z organizacją, którą reprezentują jest bardzo ważna, szczególnie w przypadku gdy kontakt z osobami postronnymi jest powszechny - prace remontowe w miejscach publicznych, stacje benzynowe czy sklepy. 

Zimowe i letnie czapki reklamowe na zamówienie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień drogą mailową. W naszych realizacjach znajdą Państwo przykłady wykonanych czapek firmowych. Używamy produktów wysokiej jakości, dzięki temu czapki są trwałe, ciepłe i wygodne. Materiał z którego wykonane są czapki nie traci kolorów i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu możesz mieć pewność, że produkty Logomix będą służyć przez długi czas. 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 6,19 zł

  Czapka zimowa z własnym nadrukiem. Ciepła, wygodna i doskonale przystosowana do naniesienia logo firmy za pomocą haftu komputerowego lub nadruku. Czapka wykonana jest w 100% z przędzy akrylowej. Dodatkową cechą jest regulowana wysokość dzięki temu, że czapka jest wywijana. Dostępna na zamówienie. Gramatura 126 g/m2

  6,19 zł
 • 5,72 zł

  Czapka reklamowa pięciopanelowa z usztywnionem przodem i daszkiem. Posiada wywietrzniki metalowe oraz regulowane zapięcie na taśmę z tworzywa. Idealna czapka do haftu lub nadruku logo.

  5,72 zł
 • 7,53 zł

  Czapka reklamowa sześciopanelowa. Wykonana z drelichowej bawełny zamszowana czapka ze stebnowanym daszkiem, wywietrznikami i metalowym zapięciem. Przystosowana do nadruku lub haftu komputerowego logo firmy.

  7,53 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów