Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Kategorie

Na blogu

Jak czytać oznaczenia na metkach ubrań?
Metki ubrań to źródła cennych wskazówek ułatwiających codzienną pielęgnację odzieży. Z tych niewielkich skrawków materiału można odczytać wiele informacji, dzięki czemu grupowanie ubrań przed praniem czy prasowaniem jest znacznie prostsze. Na dołączonych do odzieży metkach można zauważyć między innymi symbole dotyczące prania, czyszczenia chemicznego, suszenia i prasowania. Co oznaczają poszczególne elementy i jak czytać oznaczenia, aby zachować
Koszulki Polo Czy Klasyczne T-Shirty Dla Pracowników?
Odzież firmowa od lat zdobywa popularność jako skuteczne narzędzie promocji biznesu. Umożliwia między innymi budowanie unikatowej więzi między pracownikami, a także dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
Odzież Firmowa z Haftem czy Nadrukiem - Wady i Zalety | Logomix
Przygotowanie jednolitej wizualnej tożsamości marki jest bez wątpienia jednym z ważniejszych etapów zaistnienia w świadomości odbiorców. Stworzenie bluzy z własnym nadrukiem jest proste i przyjemne. Centralnym punktem odzieży firmowej będzie oczywiście logo przedsiębiorstwa. Ale którą metodę nanoszenia naszego projektu na ubrania wybrać - technikę haftu czy nadruku?

Metody Znakowania Odzieży | Logomix

Metody Znakowania Odzieży | Logomix
Znakowanie odzieży sportowej, firmowej czy tej prywatnej to metoda bardzo znana już od dawna. Jest wiele sposobów wykonania nadruku, zaczynając od sitodruku po sublimację. Każdy dostępny wariant znakowania odzieży jest zależny od rodzaju materiału, z którego ta odzież jest wykonana i formatu, który ma być zastosowany. Jakie są więc najpopularniejsze metody znakowania odzieży? Która metoda będzie się sprawdzać najlepiej? Wszystkie istotne informac
Ile Kosztuje Nadruk na T-shircie? - LOGOMIX
Wykonanie nadruku na odzieży to świetny sposób na personalizację swojej garderoby. Ponadto, takie koszulki mogą służyć jako odzież firmowa dla członków zespołu, pamiątka z wydarzenia czy zwyczajnie gadżety reklamowe dla klientów.
Czym jest gramatura materiału? | Logomix
Każdy z nas potrzebuje ubrań, do pracy, aktywności fizycznych czy do użytkowania na co dzień. Nie ma osoby, która nie doceniałaby w swojej szafie ubrań z dobrej jakości materiału, który bezpośrednio przekłada się na komfort ich użytkownika.
Co zyskują firmy, wybierając odzież z logo?
Obecnie odzież reklamowa zyskuje coraz większą popularność. Ubranie oznakowane logotypem lub hasłem reklamowym jest świetną formą promocji i w znacznym stopniu przyczynia się do rozpoznawalności danej marki na rynku.
Przegląd najpopularniejszych metod znakowania.
Rozważając zakup odzieży reklamowej, nie rzadko zastanawiamy się w jaki sposób wykonać logo firmowe lub znak graficzny. Obecnie mamy dostęp do wielu technik znakowania odzieży. Najbardziej popularne to haft komputerowy oraz nadruk sitodrukowy. W poniższym artykule przybliżymy wam dostępne metody znakowania i podpowiemy na co zwracać uwagę.