Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Firmowe koszulki na zamówienie

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości koszulki dla firm, na których wykonujemy nadruk lub haft komputerowy logo. Koszulki firmowe z własnym nadrukiem to świetny sposób na dodatkową promocję Twojej firmy. Profesjonalne nadruki na koszulkach mogą zawierać firmowe logo, hasła reklamowe lub dowolnie wybraną grafikę, którą przyciągniesz wzrok klientów.

Koszulki z logo firmy

Koszulki z logo firmy pozwalają również rozróżnić Twoich pracowników w dowolnym momencie. Odzież reklamową warto zastosować przede wszystkim tam, gdzie pracownicy mają kontakt z klientem. Koszulki reklamowe doskonale sprawdzają się w branży usługowej, handlu jak i transporcie. Koszulka z własnym nadrukiem może być również doskonałym sposobem do pokazanie indywidualności, przez klientów indywidualnych. Korzystamy z materiałów sprawdzonych producentów, ubrania są solidne, a kolory żywe i trwałe. Firmowe koszulki z nadrukiem na zamówienie dostępne są w różnych kolorach, krojach i rozmiarach. Oferta Logomix skierowana jest do każdego klienta, któremu zależy na dobrej jakości koszulki jak i samego nadruku. W tej kategorii znajdują się:

  • koszulki t-shirt,

  • tank top,

  • long sleeve.

Gadżety reklamowe dla pracowników

Koszulki z logo firmy dla pracowników powstają przy użyciu nowoczesnych metod - sprawdź nasze realizacje, zobacz jakie koszulki dla firm już wykonaliśmy i dowiedz się więcej o hafcie komputerowym czy sitodruku. Koszulki z własnym nadrukiem, mogą być wykorzystywane jako ubrania reklamowe jak również odzież, która ma wyróżnić Cię z tłumu.

Koszulki firmowe z własnym nadrukiem

W ofercie posiadamy zarówno koszulki damskie, koszulki dziecięce, jak i koszulki męskie. Wszystkie nasze t-shirty wykonane są wysokogatunkowej bawełny. Produkty pochodzą od cenionych przez klientów producentów odzieży reklamowej takich jak fruit of the loom, Malfini Poszukujesz innego rodzaju odzieży reklamowej, odzieży ostrzegawczej, a może gadżety firmowe? Zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania w konkurencyjnej cenie. Odzież robocza, odzież reklamowa lub odzież firmowa z logo twojej firmy z szybkim czasem realizacji dostępna w ofercie Logomix. Fachowe doradztwo, niskie ceny i szybki czas realizacji. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm i klientów indywidualnych. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
(5/5), głosów: 6
Ocena strony