Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Bluzy reklamowe z nadrukiem

Oferujemy wygodne bluzy reklamowe i firmowe z nadrukiem lub haftem. W bogatym asortymencie znajdziesz bluzy z kapturem i bez, rozpinane, typu kangurek, a także nieco bardziej eleganckie. Świetnie nadają się do umieszczenia na nich logo firmy lub haseł reklamowych. Znakowanie odzieży reklamowej wykonujemy w ekspresowym tempie, profesjonalnie, z zastosowaniem najnowszych technologii. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala wybrać bluzę, na której nadruk lub haft komputerowy będzi prezentował się najlepiej.

Bluzy firmowe - jakość w dobrej cenie

Odzież reklamowa z logotypem firmy czy hasłem reklamowym to doskonała forma budowania świadomości marki wśród klientów. Pracownicy ubrani w bluzę, której kolor i nadruk jednoznacznie wskazuje na związek z Twoją firmą, wspomogą inne prowadzone przez Ciebie działania marketingowe.

Jesteśmy w stanie wykonać znakowania także na innych elementach odzieży takich jak: koszulki, polary firmowe, czapki reklamowe czy koszulki polo.

Zapraszamy do zobaczenia naszych realizacji celem wybrania najlepszej metody naniesienia logo firmy na bluzę. Oferujemy zarówno ubrania męskie, damskie oraz dziecięce. Wykonujemy bluzy na zamówienie z dowolnym nadrukiem lub haftem komputerowym.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
(4.9/5), głosów: 19
Ocena strony