Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Bluzy reklamowe z nadrukiem

Oferujemy wygodne bluzy reklamowe i firmowe z nadrukiem lub haftem. W bogatym asortymencie znajdziesz bluzy z kapturem i bez, rozpinane, typu kangurek, a także nieco bardziej eleganckie. Świetnie nadają się do umieszczenia na nich logo firmy lub haseł reklamowych. Znakowanie odzieży reklamowej wykonujemy w ekspresowym tempie, profesjonalnie, z zastosowaniem najnowszych technologii. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala wybrać bluzę, na której nadruk lub haft komputerowy będzi prezentował się najlepiej.

Bluzy firmowe - jakość w dobrej cenie

Odzież reklamowa z logotypem firmy czy hasłem reklamowym to doskonała forma budowania świadomości marki wśród klientów. Pracownicy ubrani w bluzę, której kolor i nadruk jednoznacznie wskazuje na związek z Twoją firmą, wspomogą inne prowadzone przez Ciebie działania marketingowe.

Jesteśmy w stanie wykonać znakowania także na innych elementach odzieży takich jak: koszulki, polary firmowe, czapki reklamowe czy koszulki polo.

Zapraszamy do zobaczenia naszych realizacji celem wybrania najlepszej metody naniesienia logo firmy na bluzę. Oferujemy zarówno ubrania męskie, damskie oraz dziecięce. Wykonujemy bluzy na zamówienie z dowolnym nadrukiem lub haftem komputerowym.

Podkategorie

 • Męskie

  Bluzy męskie z nadrukiem

  Oferujemy bluzy męskie reklamowe z logo Twojej firmy w postaci nadruku lub haftu komputerowego. Szeroki wybór rodzajów i kolorów bluz pozwala dopasować odzież do Twoich indywidualnych potrzeb. Dostępne u nas bluzy męskie są wygodne i bardzo wytrzymałe. Część z nich została dodatkowo wzmocniona lycrom. Doskonale sprawdzą się w chłodniejsze dni.

  Zapraszamy do składania zamówień online!

 • Damskie

  Bluzy damskie z nadrukiem

  Wykonamy dla Ciebie nadruk lub haft komputerowy na dowolnej odzieży reklamowej. Bluzy damskie z nadrukiem Twojej firmy do dobry sposób na promowanie marki wśród klientów. Bluzy są ciepłe i wygodne. Wyprodukowane z najlepszej bawełny dodatkowo wzmocnionej lycrom. Sprawdzą się zarówno dla pracowników sklepów, chłodni, magazynów czy pracowników terenowych, którzy na co dzień mają kontakt z klientem.

  Zapraszamy do składania zamówień online!

 • Dziecięce

  Bluzy z nadrukiem dla dzieci

  Oferujemy wygodne i kolorowe bluzy reklamowe dla dzieci. Różne rozmiary i rodzaje bluz sprawią, że każdy znajdzie odzież dopasowana do swoich upodobań. W naszym asortymencie znajdziesz bluzy ze ściągaczami, kapturem czy typu kangurek. Bogaty wybór kolorów sprawia, że znalezienie bluzy, na której logo Twojej firmy będzie widoczne nie jest trudne.

  Bluzy firmowe dla dzieci to doskonały sposób na promowanie własnej marki wśród klientów. Są one ciekawym gadżetem reklamowym, który można rozdawać podczas festynów czy targów. Dzieci nosząc bluzy w domu, na ulicy czy w szkole będą promować Twoją markę w swoim otoczeniu. Doskonałym uzupełnieniem oferty są czapki firmowe dostępne w rozmiarach zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

  Zapraszamy do składania zamówień online!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
(4.9/5), głosów: 19
Ocena strony