Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Na blogu

Lista produktów producenta: FRUIT OF THE LOOM

Fruit of the Loom, z ponad 160-letnią tradycją, jest globalnym liderem w branży odzieżowej w szczególności odzieży reklamowej. Firma zatrudnia ponad 32,000 pracowników. Produkty Fruit of the Loom charakteryzują się szerokim wyborem kolorowych koszulek i bielizny, oferując jakość, wartość i styl. Marka ta wyróżnia się szeroką ofertą odzieży promocyjnej, firmowej, sportowej i więcej, dostosowując się do potrzeb klientów na całym świecie.


Fruit of the Loom, z naciskiem na kluczowe wartości takie jak uczciwość, przekraczanie oczekiwań, pracę zespołową, uczciwą rywalizację, szacunek i radość z pracy, dąży do zapewnienia najwyższej jakości i wartości w swojej ofercie. Ich filozofia obejmuje troskę o produkt, co przekłada się na trwałość, dopasowanie i wygodę odzieży.


Oryginalne produkty od Fruit of the Loom


Marka Fruit of the Loom wyróżnia się na rynku dzięki różnorodności fasonów i kolorów, co przyciąga klientów w każdym wieku. Oferują funkcjonalność i uniwersalność w swoich kolekcjach, sprawiając, że są wybierani zarówno przez firmy, jak i klientów indywidualnych. Produkty Fruit of the Loom charakteryzują się atrakcyjną ceną i wysoką jakością tkanin. Dlatego też ubrania z owocowym logo są polecane przy aktywności fizycznej. Wysoka gramatura bawełny sprawia, że spodnie dresowe, koszulki, bluzy są miłe w dotyku i są wytrzymałe podczas codziennych aktywności. Nie tracą na swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu.


Odzież jest stworzona dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Produkty wytworzone w trosce o naturę z butelek plastikowych będą idealnym wyborem dla całej rodziny. Nowoczesne technologie wprowadzone przez markę stale podnoszą jakość produktów. Niedawno wprowadzono odzież sportową, która jest funkcjonalna i odpowiada na potrzeby aktywnych osób.


Szeroki wybór produktów Fruit of the Loom w naszej ofercie


Aktualnie Fruit of the Loom wyznacza standardy w produkcji odzieży dedykowanej do personalizacji. Firma zbudowała solidną sieć dystrybucyjną i ma wielu partnerów handlowych na terenie Europy, co przyczyniło się do wysokiej popularności marki na tle konkurencji. Jeśli potrzebujesz odzieży firmowej o wysokiej jakości, to produkty marki Fruit of The Loom są dla Ciebie.


Ubrania od tej marki są używane w naszej firmie, ponieważ ta marka gwarantuje trwałość swoich produktów. Naszym priorytetem jest odpowiednia komunikacja z klientem podczas realizowania zlecenia. 


Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz na stronie kontakt.


Dbamy o to, aby finalny produkt odpowiadał na potrzeby klientów. Funkcjonalne T-shirty z logo to ciekawa wizytówka dla firmy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Szybka realizacja zamówienia i zadowolenie klientów to nasz cel!

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.