Logomix
Gacki os. Robotnicze 34/6 28-400 Pińczów, Polska
+48 888 559 166 , , biuro@logomix.com.pl

Polary firmowe z nadrukiem

Polary z nadrukiem wyróżniają pracowników dzięki doskonałej jakości i idealnie odwzorowanym logo. Odzież jest bardzo wytrzymała, ma dobre właściwości izolacyjne i dobrze dopasowuje się do ciała. Nasze polary reklamowe z pewnością będą wygodnym rozwiązaniem dla zespołu. Zamów polary dla pracowników i wyróżnij się w miejscu pracy!

Ciepłe bluzy polarowe - idealne na jesień, zimę i wiosnę

Ubrania wykonane z tego materiału doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pracownicy narażeni są na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Załoga stacji benzynowej, mechanicy samochodowi czy operatorzy maszyn i urządzeń na halach produkcyjnych lub świeżym powietrzu z pewnością docenią walory bluz polarowych.

Odzież polarowa z nadrukiem spełnia nie tylko funkcję reklamową. Jest to solidne i ciepłe ubranie dające komfort termiczny pracownikom nawet w trudnych warunkach. Warto zatem wyposażyć swoich ludzi w polary z nadrukiem, szczególnie tych pracujących w miejscach publicznych takich jak chodniki i place - brukarze z pewnością docenią komfort użytkowania, a przemieszczający się w ich otoczeniu potencjalni klienci będą mogli zauważyć firmę, dając tym samym szansę na nowe zlecenia.

Wybierz metodę nadruku logo na polarze

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i wybrania najlepszej metody naniesienia logo. Nasze ubrania z dowolnym nadrukiem doskonale spisują się jako odzież firmowa dla pracowników. Bluzy polarowe doskonale uzupełnią garderobę załogi i poprawią widoczność marki. Realizujemy haft komputerowy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Poniżej znajdują się zdjęcia z naszych realizacji - wyhaftowaliśmy loga o różnym stopniu skomplikowania na polarach firmowych. 

nanoszenie logo na polary firmoweherb - logo na polarze

Polar - historia materiału

Polar to materiał, który został wynaleziony w 1979 roku. Twórca inspirował się futrem niedźwiedzia. Ubrania tego typu nie wchłaniają więcej niż 1% wody, są lekkie i ciepłe. Dodatkową zaletą tego materiału jest stosunkowo niska cena w porównaniu do właściwości jakie oferuje swoim użytkownikom.

Podkategorie

 • Męskie

  Polar Męski z Nadrukiem

  Męskie polary

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz męskie polary skierowane do klientów indywidualnych oraz firmowych, zainteresowanych kupnem odzieży z własnym logiem. Wszystkie dostępne u nas modele dostępne są w wielu kolorach, gwarantuje to dobór polaru to charakteru twojej firmy. Uniwersalne zastosowanie sprawia, iż mogą być noszone przez pracowników różnych branż: sprzedaż detaliczna, obsługa klienta, logistyka i magazynowanie, budownictwo czy edukacja.


  Ciepłe polary z haftem to idealne rozwiązanie na zimniejsze pory roku w naszym kraju, zapewniając komfort pracy swoim pracownikom, dbasz jednocześnie o darmową reklamę i rozpoznawalność swojej marki. Jest to świetna reklama dla Twojego biura lub sklepu.


  Odzież ta jest również pożadana przez pracowników, którzy swoja pracę wykonują na zewnątrz lub zimnych halach magazynowych. Nasze polary mają wiele zalet, są przyjemne w dotyku, nie mechacą się, nie krępują ruchów podczas pracy, a co najważniejsze nasze polary firmowe zapewniają pracownikom ciepło podczas pracy.

 • Damskie

  Damskie Polary z Nadrukiem

  damskie.jpg

  Oferujemy szeroki wybór damskich polarów firmowych. Oferta nasza skierowana jest do Pań zainteresowanych kupnem odzieży z własnym logo. Odzież dostępna w naszym sklepie idealnie nadaje się na zimniejsze pory roku. Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że idealnie nadadzą się dla pracownic różnych branż: sprzedaż detaliczna, obsługa klienta, edukacja. Sprawdzą się również w sytuacji, gdy jest konieczność skontrolowania produkcji w zimnej hali czy magazynie.


  Polary firmowe z haftem to również idealny sposób na reklamę, dzięki któremu zwiększysz rozpoznawalność swojej firmy. Jest to świetna reklama dla Twojego biznesu. Można je używać nie tylko w pracy, nadają się również do aktywności outdoorowej np. jogging czy nordic walking.


  Specjalnie dla Pań nasze polary są taliowane, dzięki czemu dobrze prezentują się na kobietach. Do ich zalet należy również to, że są miłe w dotyku, nie mechacą się, nie krępują ruchów.

 • Dziecięce

  Polary Dziecięce z Nadrukiem

  Polary dziecięce

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz firmowe polary dziecięce. Ciepłe polary idealnie nadają się na zimniejsze pory roku, zagwarantują komfort podczas wszelkich aktywności na zewnątrz. Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że idealnie nadadzą się dla dzieci w przedszkolach czy szkołach. Sprawdzą się również jako ciepła odzież dla członków klubów sportowych.


  Polary firmowe oferowane przez nas to również idealny sposób na darmową reklamę. Logo firmy umieszczone na polarach przyczyni się do rozpoznawalności Twojej firmy. Do ich zalet należy również to, że są miłe w dotyku, nie mechacą się, nie krępują ruchów nawet przy dziecięcej aktywności ruchowej.

na stronę
Pokazuje 13 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 13 - 13 z 13 elementów
(5/5), głosów: 5
Ocena strony